שחזור ושיקומי בטון

בטון, כמו כל חומר, נוטה להתיישן ולסבול מנזקים כתוצאה מפגעי מזג האוויר, קיפאון והפשרה, עומס מכני או אפילו רעידות אדמה. תהליך השחזור והשיקום של הבטון נועד לתקן ולשפר בטון שנפגע.

שחזור ושיקום בטון

תיקון ושחזור בטון

תהליך השחזור והשיקום של הבטון מתייחס גם לפן האסתטי של יציקת הבטון, ונועד ללקוחות המעוניינים בעבודת בטון שנראית חדשה ואסתטית, אך לא רוצים לשאת בעלות הכבדה של יציקת בטון חדשה. כאשר מדובר ביסודות בטון, שחזור ושיקום לא רק מסייע ליציבות הבניין, אלא גם לבידוד הטמפרטורה בתוך הבניין.

פתרונות השחזור והשיקום הניתנים על ידי חברת BNR מתאימים לבעיות בטון מגוונות ועונים על צרכים שונים בשלל תעשיות.

פתרונות לטווח ארוך

חברת BNR עוסקת בשחזור ושיקום בטון כבר שנים ארוכות, ומגוון הלקוחות המרוצים שלנו מעידים כי אנו מעניקים פתרונות לטווח ארוך, מענה מקצועי ואמין, ושירות מותאם אישית לפי צרכי הלקוח. החברה משתמשת בחומרים מעולים ברמה בינלאומית, והצוות המיומן של החברה עובר הכשרות ייחודיות אצל ספקי החומרים ברחבי העולם.

אנו מתחייבים לספק ליווי וייעוץ מקצועי גם לאחר סיום העבודה, לבצע ביקורות תקופתיות כדי לעקוב אחר איכות המוצר המוגמר, ולהשתמש בחומרים הטובים ביותר כדי לספק את הפתרונות האמינים והנכונים ביותר בכל פרויקט. עם צוות של 14 עובדים ומנהלי פרויקטים מנוסים וניסיון של עשרות שנים בתחום, חברת BNR תסייע לכם למצוא וליישם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

© 2020 כל הזכויות שמורות ל-BNR הנדסת פרוייקטים בע"מ

נבנה על ידי concept1