ציפוי פוליאוריטן

חומרי ציפוי פוליאוריטנים הם חומרי ציפוי חזקים במיוחד ובעלי עמידות גבוהה מפני פגעי מזג האוויר. מלבד היותם חזקים הם גם אטומים ודקורטיביים. ניתן ליצור מהם משטחים הומוגניים, מדהימים ביופיים ועמידים גם בפני החלקה.

ציפוי פוליאוריטן

יתרונות ציפויים פוליאוריטנים

יישום ציפוי פוליאוריטן הוא ייחודי ונעשה באמצעות התזת החומר הנוזלי אשר נכנס לכל סדק ובקע, למלא כיסי אויר, ולמעשה לאטום אותם. התזת החומר הנוזלי גם מאפשרת לחומר להתפרש באופן אחיד על פני המשטח כולו. כאשר הציפוי מקשיח, הוא מתרחב ומחזק את יכולת האיטום של החומר, ללא חללי אוויר ועם הצמדה מלאה של הציפוי לכל השטח המצופה באופן אחיד אפילו כאשר המשטח עליו הוא מיושם הוא מחורץ או מבוקע.

ציפויים פוליאוריטנים נהנים גם מיכולות בידוד גבוהות, הם בעלי העמידות התרמית הגבוהה ביותר ואם הם מתוכננים להתקשות במבנה שאינו חלק הם גם יוצרים בידוד אקוסטי מצוין. הפוליאוריטן הוא בין חומרי הציפוי העמידים ביותר מפני תרכובות כימיות וחומרים אורגניים ולכן מהווה את הבחירה הנכונה עבור מפעלים כימיים, או כאלו העוסקים בתרופות או מזון בהם נדרשת הקפדה יתרה על תנאים סביבתיים של לחות או טמפרטורה.

ציפויים פוליאוריטנים הם אידיאליים גם עבור מחסנים בהם מאוחסנים חומרים שעלולים לגרום נזק לסוגי ציפוי אחרים. עמידות גבוהה בשילוב יכולת בידוד הופכים ציפויים פוליאוריטנים לציפויים אידיאליים למפעלים ומחסנים.

חידוש משטחים בציפוי פוליאוריטן יוצרת משטח אחיד, קל לניקוי, מונע פליטות אבק מבטון וקל לתחזוקה. עמידות החומר מבטיחה כי ניתן יהיה לשטוף את המשטח עם חומרי ניקוי ללא חשש ועמידות הציפוי לקרניי UV הופכת אותו לציפוי אידיאלי במקומות חשופי שמש בלתי מקורים.

ציפוי פוליאוריטן – גם יפה וגם אופה

ציפוי פוליאוריטן יוצר משטח מונע החלקה בטיחותי ובזכות ההומוגניות שלו הוא מדהים ביופיו. חברתנו מתמחה ביישום ציפויים פוליאוריטנים באופן מקצועי עם תשומת לב אישית לצרכים של כל לקוח ולקוח והתאמת הפתרון המתאים בדיוק עבורו לקבלת תוצאות מרשימות אשר מספקות פתרון מלא.

© 2020 כל הזכויות שמורות ל-BNR הנדסת פרוייקטים בע"מ

נבנה על ידי concept1