ציפוי הגנה מפני קורוזיה ובליה LOCTITE מתכת / צנרת

ציפוי הגנה לצנרת מפעלים מבטיח רציפות וזמינות של ציוד וחומרים הדרושים לעבודה רציפה במפעל. לחברתנו יש בלעדיות ביישום מוצרי הנקל LOCTITE מבית רוטל לדבקים וכימיקלים – הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לשימור מבני של צנרת וציוד מפני קורוזיה ובלאי.

ציפוי הגנה מפני קורוזיה

יתרונות ציפוי הגנה בטון / מתכת צנרת

צינורות, מכלים, משאבות, מנועים וציוד ייצור אחר סובלים, למרות מאמצי האחזקה, מקורוזיה. במקום לבצע בדיקה תקופתית ותיקון יקר אשר דורש לעתים החלפה של הציוד כולו – חברתנו מתמחה ביישום מערכת חומרים מרוכבים לתיקון ושימור צנרת של חברת הנקל, יצרנית מובילה של דבקים וכימיקלים. מערכת זו מאפשרת תיקון מהיר, פשוט, נוח לתפעול ובמחיר נוח של צנרת ואביזריה.

התיקון מתבצע במקום התקלה תוך עצירה מזערית של תהליך הייצור,  בעלות נמוכה ובזמן קצר: המערכת מאפשרת חזרה לעבודה מלאה תוך כשלוש שעות בלבד והמשך עבודת הרכיב שטופל לתקופה של 20 שנה נוספות.

מהיר, זול, איכותי ובעל תו תקן

הנקל LOCTITE מציעה את שתי מערכות לתיקון צנרת: אחת המיועדת לטמפרטורות של עד 80o ושנייה לטמפרטורות של עד 130o. שתי המערכות כוללות יישום חומר משחתי כהכנה לתיקון, יישום חומרים מרוכבים להקניית חוזק מבני וציפוי לקבלת עמידות בפני כימיקלים. המערכות נבדקו בתנאים מחמירים לבדיקת עמידותם בלחצים מחזוריים, רעידות וחדירות גזים.

המערכת תואמת ועונה על תקני האיכות ISO 24817 ,ASME PCC-2. נוסף על תקנים אלו, המערכת נבדקה גם במעבדות בדיקה עצמאיות דוגמת DNV GL, Luloyd’s Register and TUEV Rheinland. שאישרו אישרו את יעילותה ואיכותה הגבוהה של המערכת.

מערכת לתיקון צנרת

 

© 2020 כל הזכויות שמורות ל-BNR הנדסת פרוייקטים בע"מ

נבנה על ידי concept1