מערכות ציפוי דקורטביות

משטחי בטון כבר לא חייבים להיות אפורים, משעממים וקודרים – מערכות הציפוי הדקורטיביות של חברתנו ישפרו את מראה הבטון שלכם ויעניקו לחלל חזות מרשימה, צבעונית ומודרנית.

ציפוי אפוקסי דקורטיבי

ציפוי דקורטיבי איכותי

הציפוי הדקורטיבי מעניק מראה ייחודי ומותאם אישית, שיכול לשפר את המראה של חללים מסוגים שונים – חזיתות מבנים, קירות, מדרכות, שבילים ועוד. זו אחת השיטות החסכוניות והאסתטיות ביותר לשפר את מראה הבטון, ויותר מכך – הציפוי מעניק הגנה מצוינת נגד מים ופגעי מזג אוויר, הוא נוגד החלקה בדרגות חספוס, לפי דרישה, ויכול לשמש גם לקירות ומשטחים חיצוניים.

מערכות הציפוי הדקורטיביות יסייעו לכם להסתיר פגמים קטנים, ולמנוע כתמים ופגמים עתידיים כתוצאה ממזג האוויר או מכונות. הציפוי דק וחזק, שורד לאורך זמן ומאפשר ורסטיליות וגמישות מבחינת המראה והמרקם של המשטח, ולכן מהווה פתרון מצוין עבור לקוחות רבים.

התאמת המוצר לצרכים שלכם!

חברת BNR משתמשת ומתמחה במגוון מוצרים שונים בתחום, ואנו מתאימים אישית לכל לקוח את המוצרים, הצבעים והגימור האידיאליים עבורו. חברי הצוות שלנו עוברים הכשרות על ידי ספקי המוצרים המובילים בתחום, כדי להמשיך להתעדכן בטכניקות חדשות ולהביא לתוצאה הטובה ביותר.

לקוחות עסקיים ופרטיים רבים כבר נהנים מהיתרונות הרבים של הציפוי הדקורטיבי החסכוני והאסתטי שבו משתמשת חברתנו כדי לשדרג לחלוטין את מראה החלל שלהם בתקציב נמוך. רבים מהם הופתעו מהחזות החדשה והמשופרת של החלל שלהם – ואנחנו נשמח להשתמש בטכניקות החדשניות, במוצרים האיכותיים ובמיומנויות הרבה שלנו כדי להפתיע גם אתכם.

© 2020 כל הזכויות שמורות ל-BNR הנדסת פרוייקטים בע"מ

נבנה על ידי concept1