אפוקסי עמיד כימיקלים

ציפוי אפוקסי עמיד לכימיקלים הוא סוג מיוחד של אפוקסי שנותן לנוסף לעמידות הטבעית של ציפוי אפוקסי עמידות נוספת מפני כימיקלים, גם בריכוזים גבוהים.

אפוקסי עמיד כימיקלים

אלו יתרונות יש לאפוקסי עמיד לכימיקלים?

אפוקסי עמיד לכימיקלים הוא חומר המגן על הבטון כך שאם הוא נחשף לחומר כימיקלי כמו סודה קאוסטיק, חומצה גופרתית, חומצת מלח , HC, H2S04, HBR, מטנין וכדומה – החומר לא יתקוף ויעכל את הרצפה. רצפות ללא ציפוי אפוקסי עמיד לכימיקלים עלולות להתפורר, להיסדק ולהישבר. לעתים הפגיעה נראית כפגיעה אסתטית בלבד אולם היא עלולה להתפתח עם הזמן לפגיעה מבנית קשה.

אפוקסי עמיד לכימיקלים אינו סופג וסופח כימיקלים שונים, אינו נפגע מהם ולא מותיר כתמים שלא ניתן להסיר. הציפוי הוא גם בעל עמידות גבוהה לשחיקה, גם כזו המתקבלת כתוצאה מלחצים מכניים וגם כזו המתקבלת כתוצאה מתגובות כימיות. שילובי ציפוי אפוקסי עבה מוסיף נדבך הגנה נוסף כשנדרש.

התכונות המבודדות של ציפוי האפוקסי אף עוזרות בשמירה על איכות הסביבה כאשר הן אוטמות ומונעות מרעלנים להגיע לשכבות האדמה ומי התהום שמתחת לרצפה.

שילוב בין הגנות

ניתן לשלב אפוקסי עמיד לכימיקלים עם סוגי עמידות נוספים כגון עמידות טרמית גבוהה במפעלים החשופים לתנאי טמפרטורה קיצוניים, בידוד אקוסטי, בידוד כנגד החלקה ואפילו אפוקסי אנטי סטטי. הניסיון והידע הרב שיש לחברתנו מאפשרים יצירת תמהיל מדויק עבור כל לקוח ולקוח, ויצירת ציפוי אפוקסי המתאים בדיוק עבורו תוך קבלת הריצוף המושלם והבטיחותי ביותר עבור העובדים, הסביבה והציוד במפעל.

© 2020 כל הזכויות שמורות ל-BNR הנדסת פרוייקטים בע"מ

נבנה על ידי concept1