אפוקסי לתעשייה כבדה

ריצוף אפוקסי מתאים במיוחד למפעלי תעשייה כבדה, בזכות עמידותו והתאמתו לכל דרישה ולכל לקוח. בתעשייה כבדה קיימת שחיקה גבוהה של ציוד כבד: מלגזות, מנופים, טרקטורים ועוד. שחיקה מעגלית זו יוצרת אתגר חיפוי שרק חיפוי מתאים בעובי הולם ייתן פתרון עמיד עבורו. חברתנו היא בעלת ניסיון רב שנים במתן פתרונות מותאמים אישית עם תודעת שירות גבוהה.

אפוקסי לתעשייה הכבדה

יתרונות ציפוי אפוקסי לתעשייה כבדה

השחיקה הגבוהה הקיימת במפעלי תעשייה כבדה גורמת לנזקים ברצפה, נזקים שחיפוי אפוקסי בעובי המתאים יודע להגן מפניהם. ציפוי אפוקסי מהיר ליישום ומשבית את עבודת המפעל לזמן מינימלי תוך שדרוג חיפוי הרצפות לעמוד באתגרי השחיקה תוך שמירה על רמה אסתטית גבוהה. גם בתעשייה הכבדה יש לנקות את רצפת הייצור בתדירות גבוהה.

ציפוי אפוקסי לתעשייה כבדה מאפשר לנקות את הרצפה ביעילות ובמינימום מאמץ. ציפוי אפוקסי אף יכול ליצור בידוד אקוסטי ולהפחית את עוצמת הרעשים הקיימת במפעלי תעשייה כבדה וניתן לשלב באפוקסי למפעלי תעשייה חומרים שמונעים החלקה ותורמים לבטיחות העובדים במפעל. עמידות ציפוי אפוקסי לתעשייה יוצרת רצפה חזקה ללא חריצים שאינה מחליקה, קלה לניקוי ולתחזוקה ועמידה לשנים רבות.

גם עמידה וגם יפה

ניתן לשלב ברצפת אפוקסי לתעשייה ציפויים דקורטיביים: קוורץ צבעוני בשלל גוונים, אשר מעליהם שכבת ציפוי אפוקסי שקופה הנועלת את הקוורץ ומתקבל משטח הומוגני ויפה. ניתן לקבל ציפוי אפוקסי בצורות שונות, ורמות גמור מגוונות. ניתן להגיע לכל גוון לפי טבלת גוונים בינלאומית (RAL), ליצירת גוון כחלק ממיתוג החברה. גם רמות הגימור מגוונות הכוללות חלק או לא מחליק, מבריק, מאט, משי (חצי מבריק).

© 2020 כל הזכויות שמורות ל-BNR הנדסת פרוייקטים בע"מ

נבנה על ידי concept1