החלקת בטון בהליקופטר

החלקת בטון בהליקופטר – תשכחו מכל מה שהכרתם

אם בעבר השימוש בבטון בצורתו הטבעית הייתה דרך פעולה שכיחה, הרי שבשנים האחרונות בטון מוחלק הפך להיות סטנדרט מקובל בעל מראה חדשני ועיצובי ולכן הבחירה המועדפת על אנשים רבים. הביטוי בטון מוחלק אינו בהכרח מובן לאנשים רבים בפרט כיצד פועלת שיטת החלקת בטון בהליקופטר.

אם גם אתם שואלים את עצמכם מהו בטון מוחלק מהם יתרונותיו ומהי החלקת בטון בהליקופטר – BNR הנדסת פרוייקטיים בע”מ עושה לכם קצת סדר בכל הבלגן. כאשר מדברים על בטון רובנו חושבים שהם מבינים מהו בטון אך תתפלאו לגלות שאין זה המצב.

הבטון הוא למעשה תערובת של מספר חומרים אשר מאפשרת משטח אחיד, רציף וישר. חומר הבטון מאפשר שימושים נרחבים החל מריצוף הבית, ריצוף משטחים נרחבים כמו קניונים, חניונים וכדומה. הבחירה בבטון כמשטח המועדף ביותר הן עבור תעשייה ומסחר והן עבור בתים פרטיים הינה לאור היתרונות הרבים הטמונים בחומר הבטון אשר הופכים אותו לחומר האידיאלי.

יתרה מכך, ניתן לראות שבשנים האחרונות הבחירה בבטון מוחלק הפכה להיות פופולרית וטרנדית לאור האלמנט העיצובי שמוסיף מראה הבטון המוחלק.

מה הכוונה בבטון מוחלק?

את הבטון המוחלק אנו למעשה מקבלים לאחר עבודת החלקת בטון. הבטון במראהו “הטבעי” ללא החלקת בטון, הינו בעל מראה גס, לא נעים לעין ובוודאי שאינו בעל מראה מעוצב או חדשני. בשיטת החלקת הבטון אנו למעשה מחליקים את הבטון בצורתו הטבעית על ידי הוספת פיגמנטים ייחודים כמו גם שימוש במכשירים ייעודים כדוגמת הליקופטר.

החלקת בטון בהליקופטר מאפשרת עבודה יעילה, בטוחה ויסודית שמשיגה תוצאות מרשימות ביותר – משטח הבטון יהיה חלק, ברמת גימור גבוהה ותהפוך את משטח הבטון מגס, בועט ומכביד למשטח נקי, יפה ומרשים.

מכשיר ההליקופטר אשר באמצעותו מחליקים את הבטון הינו למעשה מכשיר חשמלי עם להבי מתכת המותאמים במיוחד לעבודת החלקת הבטון ומאפשרים להחליק את הבטון במקצועיות וביסודיות. למעשה החלקת בטון בהליקופטר הינה כמו עבודת פוליש ייחודית.

האם כדאי לבחור בבטון מוחלק?

תכונותיו של הבטון מתאימות למגוון משטחי ריצוף בין אם עבור בתים פרטיים, אזורי תעשייה, מדרכות, חניונים וכדומה. בנוסף, חומר הבטון בהשוואה לחומרים אחרים הינו זול משמעותית ולכן במקום לייקר את עלויות הריצוף בפרט כאשר עלינו לרצף משטחים נרחבים הרי שבעזרת הבטון המוחלק ניתן להוזיל משמעותית את העלויות.

כמו כן , העבודה עם הבטון המוחלק מאפשרת עבודה מהירה ויעילה ולכן ניתן לחסוך בזמן יקר אשר קריטי בעיקר בפרויקטים גדולים בהם אנו נדרשים לעמוד באדיקות בלוח זמנים צפוף ומוגדר.

ולמי שחשוב אלמנט העיצוב הרי שעם הבטון המוחלק תוכלו להשיג גמישות רבה בכל הקשור לעיצוב המשטחים וליהנות מריצוף מרשים ומעוצב שיגרוף מחמאות. כיצד עושים זאת אתם שואלים? בקלות רבה. על ידי הוספת פיגמנטים לבטון ניתן לקבל צבעים וגוונים מיוחדים שיוסיפו צבע וחיים לכל המשטח.

בטון מוחלק טומן בחובו יתרונות רבים שאין זה פלא שהוא אחד המוצרים הבולטים בענף הבנייה והשיפוצים כך שאפילו נכנס כאלמנט עיצובי בבתים פרטיים ובקניונים.

אז במי בוחרים?

עבודת החלקת בטון בהליקופטר דורשת לא רק החזקה של כלים ומכונות מתאימות לעבודה אלא גם ידע וניסיון בהחלטת בטון על מנת לקבל תוצאות איכותיות.

החלקת בטון בהליקופטר הינה עבודה בשלבים הדורשת הכנה מוקדמת כדוגמת הכנת תשתית, פילוס הריצפה, החת רשת ברזל וכדומה. גם ביתר השלבים הרי שיש לדעת כיצד עובדים עם ההליקופטר בצורה בטוחה ומקצועית, כיצד מגיעים לתוצאות מקסימאליות ונמנעים מטעויות. כך למשל, לאחר יציקת הבטון והחלקתו יש צורך להרטיב אותו בין כל שלב ושלב על מנת למנוע ממנו להתחמם יתר על המידה.

משכך, ברור כי על מנת להחליק בטון בצורה טובה ולהימנע מתקלות אחרי זמן קצר, מומלץ לפנות לחברה מקצועית ומיומנת בהחלקת בטון בהליקופטר שכן המדובר בעבודה המצריכה ידע וניסיון לצד עבודה מקצועית.

חברת BNR הנדסת פרויקטים בע”מ מתמחה בהחלקת בטון בהליקופטר בצורה מקצועית, יסודית ואיכותית להפליא כך שלא יהיה ניתן להתעלם מהתוצאות המרשימות וממראה הבטון המוחלק.

עם חברת BNR הנדסת פרויקטים בע”מ תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר לאור הידע העשיר וניסיון רב השנים שמחזיקה החברה.

© 2020 כל הזכויות שמורות ל-BNR הנדסת פרוייקטים בע"מ

נבנה על ידי concept1